Pragconstruct s.r.o.

[ NAŠE ZAMĚŘENÍ ]

Kovovýroba a zámečnictví

Poskytujeme komplexní služby ve výrobě svařovaných konstrukcí a zámečnických prvků z oceli a nerezu. Zakázky realizujeme pro stavební firmy i pro koncové zákazníky podle konkrétních požadavků.

Ocelové konstrukce

Nosné ocelové konstrukce hal (svařované nebo příhradové) a střešní nebo stěnové opláštění

Stavební zámečnictví

Kovové prvky jako součást exteriérů a interiérů domů, bytů a průmyslových objektů

[ HLAVNÍ ČINNOSTI ]

Co děláme

01.
Konstrukce hal
02.
Ocelová zábradlí
03.
Vřetenová schodiště
04.
Schodišťové věže
05.
Žebříky na průmyslové haly
06.
Konstrukce pro vzduchotechniku
07.
Brány a vrata
08.
Ploty a sloupky
09.
Konstrukce přístřešků
10.
Poklopy a regály
[ naše služby ]

Náš pracovní proces

  • Zpracování projektu
  • Výrobní dokumentace
  • Výroba a montáž
  • Povrchová úprava
zde doplnit BAR – např. Většina prvků stavebního zámečnictví je součástí komplexního projektu celé stavby, vyžadujícího i dílčí řešení zámečnických prvků. Můžeme nabídnout služby našich projektantů.
zde doplnit BAR – např. Zpracujeme kompletní výrobní dokumentaci. U staveb nepodceňujeme statické hledisko konstrukce a jejího stavebního účelu.
Při výrobě dbáme jak na kvalitu dodávek zpracovaného materiálu, tak dodržování technologických postupů. Samozřejmostí je doprava a montáž na stavbě, zajištění součinnosti dalšími řemesly.
Důležitý proces nejen pro finální vzhled, ale u exteriérových konstrukcí či zámečnických prvků i pro jejich životnost. Od práškového tryskání přes žárové zinkování až po kvalitní lakování.

Kvalita a certifikace

Za kvalitou naší práce a výrobků si stojíme. Opíráme se o velmi zkušený personál, jak projektantů a technologů, tak výrobních pracovníků s pravidelnými oborovými školeními.

zde doplnit BAR – např. Jsme držiteli certifikátů EN 1090-1:2009+A1:2011, stanoví základní požadavky na systém řízení výroby, postupy posuzování shody, provádění dohledu atd. Ocelové konstrukce vyrábíme a montujeme ve výrobních skupinách EXC2 a EXC3.

Zavolejte nám, Vaše dotazy rádi zodpovíme.

VEDOUCÍ STŘEDISKA ZLÍN
Ing. Petr Pšenčík
tel. +420 775 412 473
email: psencik@pragconstruct.cz